Powstał film na podstawie prawdziwych wydarzeń: Eksperyment Kosmitów (NAGRANIE)

Filmy i seriale o obcych to dość popularne produkcje w w przemyśle artystycznym. Najpopularniejsze z nich to np. Obcy, Oni żyją, Faceci w Czerni. Są też produkcje bardziej komediowe i bardziej familijne, które dotyczą tematyki obcych jak np. serial ALF czy film ET. Często filmy o obcych bazują jakoś tam na tle rzeczywistych historii ludzi, którzy twierdzili, że widzieli obcych. Żaden jedna nie dorównuje temu! Chodzi o tajemniczy film, który powstał w latach 90 i choć nie był sukcesem komercyjnym to zapisał w historii ludzi zainteresowanych UFO.

Skupia się on na wydarzeniach, które dotyczą człowieka, który twierdził, że został zabrany przez obcych i przeżył mroczne chwile. Mężczyzna wyznał, że jadąc ciężarówką ujrzał tajemniczy spodek, który wywoływał bardzo wysoki, nieprzyjemny dźwięk.. Wtedy mężczyzna wyszedł z pojazdu co zakończyło się tym, że nagle padł na niego potężny promień światła, a jego świadomość zanikła. Nie wiedział co było dalej? Obudził się na sali. Początkowo myślał, że to zwykła placówka medyczna, jednak szybko zauważył, że to coś zupełnie innego. Zrozumiał to gdy ujrzał trzy tajemnicze istoty. Były bardzo niskie i nie miały włosów. Mężczyzna był zaniepokojony, chciał uciec.

Oczywiście można powiedzieć, że mężczyzna całkowicie wymyślił sobie całą historię, jednak wszystko to jest bardziej skomplikowane bo ten człowiek podjął się nawet badania wariografem pod okiem ekspertów i co ciekawe wyniki pokazały, że mówi prawdę. I na podstawie tej historii powstał cały film… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On