Stworzyli nas Kosmici? Naukowcy odkryli w ciele człowieka coś niezwykłego! „Trzeba napisać historię na nowo…” (NAGRANIE)

Temat początków życia na Ziemi to coś co od dawna fascynuje zarówno naukowców, filozofów, artystów, ale też właściwie każdy człowiek choć kilka razy w życiu o tym pomyślał. Wiele osób tłumaczy to sobie za pomocą religii i wierzeń, czyli iż ludzie, zwierzęta, rośliny i wszystko powstało za sprawą bogów lub jednego boga. Jaka jest więc prawda?

Oczywiście to trudne pytanie. Być może życie powstało jednak w mniej mistyczny sposób. Może to nauka stoi za stworzeniem życia na życie? Czy człowiek został zaprojektowany i stworzony za pomocą skomplikowanej inżynierii genetycznej? Ci naukowcy uważają, że ta teoria jest bardzo prawdopodobna – tym bardziej gdy spojrzymy na bardzo dziwne zapisy w naszym DNA.

Ci naukowcy odkryli zastanawiający zapis w DNA, który ich zdanie nie może być przypadkiem. Co więcej twierdzą, że jesteśmy od początku zaplanowanymi organizmami, jednak to nie kwestia boskich sił, ale naukowców z innych planet. Czy tak właśnie jest? Czy nasze DNA kryje wiadomość? O tym wszystkim w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On