W jaskini odnaleziono Księgę, która ujawnia jak na Ziemi pojawili się Kosmici! (NAGRANIE)

Od lat wiele osób zastanawia się, czy obce cywilizacje istnieją? Ogrom osób uważa, że te osoby już były na Ziemi np. opisano je w religiach. Giganci to istoty, które pojawiały się w wielu kulturach i religiach. Wspomina o nich Biblia opisując walkę między Gigantem, a a zwykłym człowiekiem. Dzięki sprytowi człowiek wygrywa, choć gigant miał zdecydowaną przewagę. O istnieniu tych istot wspominają też inne źródła.

Mówi o nich np. mitologia grecka gdzie giganci są bytami o boskim pochodzeniu, choć nie są bogami i również w odróżnieniu od nich wcale nie są nieśmiertelni. Posiadają jednak liczne zdolności jak niezwykły wzrost, niesamowita siła i wytrzymałość. Mitologia nordycka to kolejne źródło wiedzy na temat tych istot i tajemnic, które kryją.

Ta księga jednak jest wyjątkowa. To Księga Gigantów, który dotyczy poniekąd księgi Henocha, ale ujawnia jej dalszy ciąg. Co stało się z Gigantami? Czy dalej są wśród nas? Jak to się stało, że mogli podróżować poza Ziemię na skrzydłach? Czym były ich tajemnicze sny? To wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On