Polak ujawnia, że Papież zna prawdę o kosmitach – Na dowód pokazuje niezwykły przedmiot (NAGRANIE)

Czy obcy od dawna odwiedzają Ziemię i co więcej są wśród nas, a My nie mamy o niczym pojęcia. Właśnie tak twierdzi ten polski emigrant, który jak twierdzi nie tylko widział UFO, ale co więcej spotkał kosmitów. Polak od dawna pasjonował się mistycyzmem. W swoich wierzeniach łączył chrześcijaństwo i nauki wschodu określając to jako uniwersalne i jednocześnie bardzo postępowe chrześcijaństwo.

W czasie jednego ze swoich wyjazdów na pustyni gdzie studiował mistycyzm i medytował przeżył coś niezwykłego. W październiku mistyk wyjechał razem ze swoimi przyjaciółmi. W pewnej chwili podczas spaceru nocą odszedł od swoich znajomych i wtedy stało się to. Ujrzał ogromny statek unoszący się na niebie. Swoim kształtem przypominał łódź podwodną i wytwarzał bardzo potężne światło. Miał być wykonany z metalu, ale jakiegoś dziwnego jakby przezroczystego.

W pewnej chwili ten obiekt wylądował na ziemi, jednak nikt z niego nie wyszedł. Człowiek opisuje jakby ta istota się ze statku teleportował i w pewnej chwili ujrzał jego. Był średniego wzrostu, miał blond włosy, zielone oczu i nosił kombinezon przypominający błyszczącą folię. Polak przestraszył się tajemniczej postaci, ale wyjątkowo szybko się uspokoił. Miał wrażenie jakby widok tej postaci uwolniła go od lęki i napełniała tylko szczęściem i spokojem. Dalej pozostał spokojny nawet gdy usłyszał jakiś głos, ale nie był to dźwięk w przestrzeni ale w swojej głowie. Ta istota rozmawiała z nim poprzez przekaz telepatyczny. To co usłyszał zmieniło jego życie i sprawiło, że on zaczął mówić o kosmitach światu. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On