Biblijna istota nagrana na niebie! Wypełnia się przepowiednia?

Reptillianie to niezwykłe istoty o których sporo wypowiadał się Daivd Icke, który nazywa te istoty obcymi. Według jego słów przybyły one z konstelacji smoka z planety o nazwie Reptillia. Nazywani są ludźmi gadami, ludźmi jaszczurami lub plemieniem wężowym. Przybyli oni na Ziemię już bardzo dawno temu i byli opisywani przez liczne cywilizacje. Tu warto wspomnieć o archeologach którzy w Iraku odnaleźli tajemnicze humanoidalne figurki, które wyglądają jak połączenie człowieka z jaszczurami. Według badań te figury mają 7 tysięcy lat.

To jednak nie wszyto bo np. miologia hinduizmu opisuje tajemnicze istoty o jednoczenie ludzkim, ale i wężowym wyglądzie, które wyłaniały się z wnętrza planety. W Islamie też występują tajemnicze dziny, których wygląd aż za bardzo kojarzy się z ludźmi gadamy. Do tego należy też dodać np. biblijne słowa na temat węża, który posługiwał się mową ludzi.

Te istoty posiadają podobno niesamowite zdolności, które pozwalają im przyjmować inne postacie i co więcej również odbierać innym ich siły witalne. Czy to właśnie takiego biblijnego węża nagrano? Czy to właśnie człowiek gad pojawił się na niebie?

Author: administrator

Share This Post On