Antychryst objawił się ludziom? Nagranie zadziwia

Antychryst to istota, którą kojarzymy z mrokiem, tajemnicami i zniszczenie. Czy antychryst jest już wśród nas, a może dopiero się pojawi? W każdym razie wiele osób mocno kojarzy postać antychrysta z horrorów z serii Omen. To historia Antychrysta, który przychodzi na świat i powoli realizuje swoje mroczne przeznaczenie i próbuje zamienić go w królestwo diabła.

Te filmy mają wielu fanów, ale co o Antychryście mówi Biblia? Tu sprawa nie jest taka prosta bo Biblia wcale nie mówi o jednym Antychryście, a tak naprawdę o wielu. Naprawdę ogromie ludzi, którzy twierdzą, że Jezus nie jest Mesjaszem. To oni według Biblii są Antychrystami. Wszyscy bez wyjątu.

To jednak nie wszystko, bo Biblia mówi o wielu Antychrystach, ale też ujawnia, że pod koniec czasów pojawi się ostatni Antychryst i to ten najgorszy, najbardziej mroczny i ogromny przeciwnik Jezusa. Czy Antychryst nadchodzi? Czy jego znaki już się pojawiają i świat diabła jest coraz bliższy? Temat oczywiście stał się popularny na świecie, tym bardziej że idzie święto Halloween więc mroczne tematy są coraz częstsze.

Author: administrator

Share This Post On