„Widziałam kosmitów” Kobieta publikuje nagranie niezwykłej postaci!

Czy zbliża się coś ważnego na Ziemi? Wiele osób tak uważa patrząc na wydarzenia, które dość mocno zmieniły nie tylko oblicze Europy, ale i świata. To zdaniem wielu osób ma związek ze zdarzeniami opisanymi przez Majów. Wiele osób obawiało się że chodzi tu o koniec naszego świata a może wcale nie…

Wiele osób uważa, że jest to kwestia nie końca, a nowego początku… Być może chodzi tu też o Erę Wodnika. Czy to kolejne zdarzenia związane z tymi wydarzeniami? Tajemnicza postać została uchwycona w Szkocji. Tak naprawdę jednak czym ona jest?

Czy jest to jakaś istota związana z chrześcijaństwem lub innymi religiami? Wiele osób doszukiwało się tu też tematu UFO, może iluzji, a może jest to robot? Czy to konkretne wydarzenie coś zapowiada? Czy związane jest z czymś niezwykłym czego oznaki widać już na niebie i Ziemi? Dajcie znać co Wy myślicie o tym wszystkim? Czym według Was jest ta tajemnicza istota? I co właściwie zapowiada jej pojawienie się? Czy może być to Jezus? Czy to wydarzenie związane z religią?

Author: administrator

Share This Post On