Na Niebie w R0SJI nagrano Dwa Słońca – Przepowiednia Się Wypełnia!

Ogrom ludzi na Ziemi marzy o tym by wybrać się w przestrzeń kosmiczną i tam doświadczyć nieznanego i niezwykłego. Nie ma się bowiem czemu dziwić. W końcu żyjemy tak naprawdę w tak ogromnym Wszechświecie, a jednak nie znamy do nawet w ułamku. Po prostu znamy jedynie tą jedną planetę, a i to w zbyt małym stopniu.

To być może w tym celu przeprowadzono obserwację i wysnuto wnioski, którym rzeczywiście warto poświęcić trochę czasu, bo mogą one być bardzo ważne – zwłaszcza w przyszłości! Okazuje się, że Kosmos naprawdę może wiele z nas zmienić i poza Ziemią możemy stać się zupełnie kimś innym. Wiele można w nas zostać zmienionych i nawet po powrocie na Ziemię nie wszystko będzie możliwe do odwrócenia.

W każdym razie to dobrze, że zdecydowano się na taką obserwację bo lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. A może nauka pójdzie o krok dalej i dowie się co zrobić by pokonać przeszkody i ograniczenia. Czy jednak prawda o Nibiru od lat jest przed nami ukrywana? Widok, który został uwieczniony na nagraniu dotąd zadziwia. Czy tajemnicza planeta określana czasem jako Planeta X powraca po tysiącach lat by raz jeszcze zmienić wszystko na Ziemi?

Author: administrator

Share This Post On