NIEPOKOJĄCY szczegół ukryty w filmie Kevin Sam w Domu – „Nikt tego nie zauważył’ O co chodzi? (NAGRANIE)

Culkin to aktor, który wystąpił w wielu filmach, ale głównie znany jest właśnie z tych dwóch, czyli „Kevin Sam w Domu” oraz „Kevin Sam w Nowym Jorku”. Oba filmy zarobiły ogromne pieniądze na całym świecie i od niedawno możemy oglądać je na Disney+ Ten aktor choć znany jest głównie z tych dwóch świątecznych komedii to jednak ma za sobą wydarzenia, które z radością i uśmiechem nie mają zbyt wiele wspólnego.

Culkin ma za sobą chwile, które naprawdę bardzo na niego wpłynęły. Tak bardzo, że postanowił porzucić aktorstwo na długi czas. Choć nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia bez choinki, pięknych prezentów i właśnie filmu „Kevin Sam w Domu” to jednak to co działo gdy kręcono ten film i potem naprawdę jest niepokojące.

Ten wywiad wcale nie miał być ujawniony. Szybko starano się o nim zapomnieć. Nie komentowano go właściwie nigdy co jest bardzo dziwną sprawą. O wszelkich mrocznych sytuacjach związanych z komediami świątecznymi oraz Culkinem znajdzie materiał niżej. Czy to błąd a może coś więcej.

Author: administrator

Share This Post On