Ten list z Watykanu wspomina o życiu pozaziemskim „To przełomowe słowa” (NAGRANIE)

Ile wie Watykan na temat tajemnic naszego świata? Wiele osób uważa, że naprawdę sporo, choć trzymają to wszystko w sekrecie. Należy pamiętać, że Watykan wiele rzeczy sprawdza na własną rękę o czym świadczy fakt, że mają swoje obserwatorium… Jan Paweł II to papież, który przez wielu Polaków nazywany jest największym i najwspanialszym Ojcem Świętym ze wszystkich. Papież ten lubiany był nie tylko za swoją głęboką wiarę, ale tez ogromne poczucie humoru. Jan Paweł II miał być też prawdziwym dowodem na istnienie Boga. Bowiem miał on uczynić wiele cudów i sprawiać, ze ludzie którzy utracili swe zdrowie szybko je odzyskali.

Nie można też zapomnieć o sytuacji gdy papież prawie stracił swe życie, ale w ostatniej chwili Maryja miała mu pomóc i sprawić że papież nie odszedł z tego świata. Niektórzy też twierdzili, że papież miał też zdolność widzenia istot z drugiego świata, a nawet dar jasnowidzenia. Tym bardziej tyle emocji wywołuje te słowa papieża. To fragmenty jego przemówienia napisanego dawno temu, ale dopiero teraz można je zrozumieć. Posłuchajcie! Papież mówi to m.in. o opętaniu, końca naszego świata, antychryście i prawdzie o demonach i naszym świecie.

W pewnej chwili pojawiają się nawet słowa, które mogą dotyczyć pozaziemskich cywilizacji i istot wężowych. Zresztą posłuchajcie sami, bo naprawdę warto. Wszystko w nagraniu, które znajdziecie poniżej:

Author: administrator

Share This Post On