Watykan zostanie ZARAZ ZNISZCZONY – Przepowiednia wypełnia się (Nagranie)

Ile wie Watykan na temat tajemnic naszego świata? Idą święta Bożego Narodzenia kiedy kupujemy w sklepach piękne i zachwycające prezenty i zajmujemy się przygotowaniami wigilijnych potraw i strojeniem domów. I choć nie jest łatwo i trwa inflacja każda stara się myśleć pozytywnie. Wiele osób uważa, że Watykan naprawdę sporo, choć trzymają to wszystko w sekrecie. Należy pamiętać, że Watykan wiele rzeczy sprawdza na własną rękę o czym świadczy fakt, że mają swoje obserwatorium… Jan Paweł II to papież, który przez wielu Polaków nazywany jest największym i najwspanialszym Ojcem Świętym ze wszystkich. Papież ten lubiany był nie tylko za swoją głęboką wiarę, ale tez ogromne poczucie humoru. Jan Paweł II miał być też prawdziwym dowodem na istnienie Boga.

Nie można też zapomnieć o sytuacji gdy papież prawie stracił swe życie, ale w ostatniej chwili Maryja miała mu pomóc i sprawić że papież nie odszedł z tego świata. Niektórzy też twierdzili, że papież miał też zdolność widzenia istot z drugiego świata, a nawet dar jasnowidzenia. Tym bardziej tyle emocji wywołuje te słowa papieża. Papież mówi to m.in. o opętaniu, końca naszego świata, antychryście i prawdzie o demonach i naszym świecie.

Watykan jest państwem znanym z religii ale nie można też ukrywać, że ma dostęp do ogromnych pieniędzy oraz że w swoich archiwach i nie tylko trzyma niezwykle drogie i bogato zdobione przedmioty jak np. biżuteria i dokumenty zabrane dawnym cywilizacjom i religiom.

Author: administrator

Share This Post On