Kosmici ujawnili mu jak stworzyć wehikuł czasu! Gdy go włączył stało się coś dziwnego (NAGRANIE)

Filmy fantastyczne wiele osób naprawdę uwielbia, ale czy fantastyka nie zaczyna stawać się rzeczywistością… Wiele osób od lat marzy by powstała prawdziwa maszyna czasu, która może przenieść go w przeszłość by naprawić błędy albo w przyszłość by poznać tajemnice przyszłego świata. Czy to jest możliwe? Naukowcy nie zaprzeczają, że kiedyś podróże w czasie mogą stać się realne, ale jednak podchodzą do tego sceptycznie.

Ten człowiek jednak może zmienić wszystko… Otóż całkiem niedawno ten człowiek stworzył dziwną maszynę. Początkowo nie było to nic wielkiego. Początkowo nie dawało zdumiewających efektów, ale z czasem wszystko zaczęło się zmieniać. Przeszedł naprawdę wiele. Wiele osób utrudniało mu to wszystko, ale z czasem powstało urządzenie. Urządzenie, które generuje energię cieplną w postaci wirowej.

Ten człowiek z czasem postanowił sprawdzić, czym dokładnie jest ten wir i jakie ma właściwości. Historia tego wiru jest niezwykła, od małego przedmiotu do tego jego samego… Wehikuł czasu zmienił wszystko w jego życiu. Niestety nie zrobił tego w sposób pozytywny. Zresztą wszystkiego na ten temat dowiecie się z nagrania poniżej:

Author: administrator

Share This Post On