Prawnik ujawnia, co naprawdę znajduje się na Marsie? To nagranie wywołało wiele emocji

Temu człowiekowi z pewnością autorytetu nie można odmówić. Studiował Prawo międzynarodowe, wykładał na prestiżowych uczelniach, był głównym radcą prawnym w Nowym Jorku. Osiągnął wiele w nauce, a jednak dalej usilnie twierdzi, że obcy pewnego dnia zabrali go na swoją planetę. Ten człowiek opisał jak wyglądają pozaziemskie cywilizacje, gdzie przebywają i co najważniejsze czego chcą od ludzi.

Najważniejsze jest to, że nigdy nie zrezygnował ze swoich słów. Pomimo wielu innych naukowców, którzy wręcz naśmiewali się z jego słów On zawsze twierdził, że po prostu na Marsie istnieje inteligentne życie, ale niestety świetnie się kamufluje. Nie znaczy to jednak, że NASA nie ma o nich zielonego pojęcia bo jest wręcz odwrotnie. Ten człowiek miał w swoim życiu wiele przykrych doświadczeń z powodu swojego wyznania, ale wiedział, że tak trzeba.

Chciał bardzo wiele zmienić i dalej ma nadzieję, że mu się to uda gdyż wie co szykuje niedługo NASA dla wszystkich ludzi na Ziemi. Wszystko na temat jego wyznania znajdzie w nagraniu poniżej. Warto je zobaczyć, bo słowa prawnika mogą wiele objaśnić na temat życia na Czerwonej Planecie i tego jak wiele się przed nami ukrywa, a jednak powoli to zacznie wychodzić na jaw, choć oczywiście potrzeba jeszcze trochę czasu, ale wbrew pozorom niewiele:

Author: administrator

Share This Post On