PRAWNlK ujawnia: Na Marsie jest CMENTARZ (Nagranie)

Co naprawdę dzieje się na Marsie? Ten człowiek wyznał, że na Marsie odbywa się coś tak mrocznego że właściwie nie można tego zrozumieć. Ten człowiek twierdzi, że Ziemianie od dawna wykorzystują Marsa w sposób który właściwie może kojarzyć się wyłącznie z jakimś filmem z gatunku grozy. Nigdy nie zapomnę tego co tam ujrzałem – wyznał mężczyzna.

Ten człowiek ma na koncie wiele sporo osiągnięć. Kandydował na prezydenta Ameryki, miał liczne osiągnięcia jeśli chodzi o dziedzinę prawa i skończył najlepsze Uniwersytety by potem jeździć po całym świecie dzieląc się swoją wiedzą. A jednak uznał, że chce też opowiedzieć o sobie coś, czego tak naprawdę nikt nie wie, choć wie że może przez to skończyć bardzo źle.

Opowiedział o tym jak ludzie są wysyłani w Kosmos już od dawna i to w całkowitej tajemnicy. Ci ludzi często nigdy nie powrócili, ale to nie jest najbardziej niepokojące. Wszystko dotyczy Marsa na którym od dawna dzieją się rzeczy, które na zawsze zmieniły życie tego człowieka. Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On