Arka Przymierza ukryta w Polsce – Tajemnica Złotej Skrzyni Boga (NAGRANIE)

Arka Przymierza to jeden z tajemniczych i mistycznych przedmiotów religijnych. W tym przypadku dotyczy on chrześcijaństwa i judaizmu i został opisany w Biblii. Biblia opisuje Arkę Przymierza jako drewnianą skrzynię obitą z obu stron złotem. Arka zamykała się za pomocą złotej płyty. Na szczycie arki znajdują się dwa paranormalne byty ze skrzydłami która są bardzo blisko Boga i chwalą jego Imię.

Tradycja żydowska ujawnia, ze w Arce przechowywana jest laska Aarona którą Bóg zamienił w węża. W środku ma być też dzban z manną i tablice z dekalogiem. Izraelici wierzyli, że arka ma potężną moc i przynosi zwycięstwo chwałę i dlatego mieli ją ze sobą zawsze przy każdym konflikcie. Według Biblii Bóg pojawił się w otoczeniu bardzo potężnych zjawisk zanim ogłosił, że chce by stworzono mistyczna skrzynie.

Według Biblii Arka dysponują niezwykłą mocą i jest wstanie nieść chwałę ale i zniszczenie dla swojego posiadacza. Pytanie gdzie właściwie znajduje się Arka Przymierza! Gdzie warto poszukiwać Arki Przymierza w Polsce? Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On