Księga Nostradamusa ujawnia, kim będzie kolejny Papież (NAGRANIE)

W 1994 roku sporo emocji wśród osób interesujących się przepowiedniami i postacią Nostradamusa wzbudził tajemniczy rękopis podpisany jako Micheale de Nostradame. Rękopis został odszukany wśród zbiorów książek w Bibliotece Narodowej w Rzymie. W tajemniczej książce znajdują się liczne niepokojące rysunki, które zdaniem ekspertów mogą być dziełem syna Nostaradamusa, które były tworzone według wskazówek Nostradamusa. Co właściwie oznaczają te rysunku? Pokażemy Wam niektóre z nich. Kiedyś już robiliśmy podobny film na temat tej księgi, ale tym razem skupimy się na tych mniej znanych rysunkach.

Ten rękopis naprawdę zadziwia. Ukazuje bowiem papieża, który trzyma dłoń na głowie kobiety jakby próbował ją pocieszyć. Jednak papież sam jest nie jest bezpieczny bowiem najprawdopodobniej ktoś mu nie sprzyja i chce zrobić coś bardzo złego. Jeśli przyjrzy mi się rękopisowi zauważymy tajemniczą postać. Ta istota znana jest z okultystycznych przekazów!

To jednak dopiero początek, bo Nostradamus w swojej księdze bardzo dużo wspominał o papieżach i tym co stanie się niedługo w Watykanie. Będą to zaskakujące wydarzenia – choć Nostradamus pisał też o tajemniczym wydarzeniu w Kosmosie. Zresztą o tym wszystkim w nagraniu poniżej.

Author: administrator

Share This Post On