Ten dokument ujawnia, że kosmici szykują niezwykłe zdarzenie na Ziemi (NAGRANIE)

Pozaziemskie istoty są wśród nas: Takie słowa wygłoszono w czasie programu. Czy istoty spoza Ziemi są wśród nas? Ludzie Gady, Wężowe plemię. Różnie określa się te istoty. Głównie jednak chodzi tu o są to humanoidalne istoty, które łączą cechy gadów i ludzi. Ich pochodzenie nie jest pewne. Jedna z teorii zakłada,że pochodzą oni z Kosmosu z konstelacji Smoka.Inni znowu sądzą, że są to po prostu gady które przeszły ewolucje lub ktoś połączył geny ludzi lub pozaziemskiej istoty z ziemskimi gadami i tak właśnie powstali ludzie jaszczury.

Czy jednak prawdziwa wiedza o ludziach gadach została ujawniona? Ta kobieta mieszkająca na Ukrainie od pewnego czasu staje się coraz popularniejsza w mediach zajmujących się tematykom zjawisk niewyjaśnionych. Nic dziwnego, bowiem kobieta jak twierdzi jest jednym z ludzi gadów i ujawnia kim są ludzie jaszczury i skąd się tu wzięli. Kobieta w licznych wywiadach wyznała, że należy do gatunku istot gadzich, ale wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z ludźmi.

Kobieta ujawniła prawdziwą historię Ludzie Gadów. Kim są ludzie Gady? Kto ich stworzył? I jak bardzo wpłynęły na świat, ale i wszystkich ludzi? Ma to też wiele wspólnego z pierwszymi ludźmi i tajemniczymi zdolnościami. Według tego dokumentu tak ważnego dla wielu osób na Ziemi zaczyna się pewien etap. Etap, który sprawi, że na zawsze życie wielu osób się zmieni. Pytanie czy to działanie istot pozaziemskich, a może kogoś zupełnie innego. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On