Badacz UFO ujawnia, co kosmici ukryli Wewnątrz Wielkiej Piramidy (Nagranie)

Czy Starożytny Egipt został wiele razy odwiedzony przez pozaziemskie istoty? Ta teoria to jeden z najbardziej tajemniczych projektów na świecie. Dotyczy tematu niezwykłych zjawisk. Łączy się bardzo mocno z religią, choć tak naprawdę jest jej zupełnym przeciwieństwem bo zaprzecza jej całkowicie, choć na ten temat opinie są różne.

Teorie o tym zjawisku ujawniają, że aktualnie na Ziemi trwa pewien proces przyzwyczajania nas do niezwykłych zjawisk na niebie. Dlatego czasem na niebie zauważamy tajemnicze zjawiska, które przypominają prawdziwe, paranormalne wydarzenia, a to jest dopiero początek tego wszystkiego.

Przełomem ma być wydarzenie gdy zauważymy na niebie istotę, która będzie nami rządzić. Mogą to być istoty pozaziemskie, a może Mesjasz – Kto wie jak to zostanie zaplanowane. W każdym razie będzie to ktoś kto zyska nad nami pełnię władzy, a może raczej sami mu ją oddamy. Czy z tym wszystkim związany temat sfinksa? Ten badacz uważa, że Sfinks w Egipcie kryje niezwykłe sekrety, a nawet jest związany z tajemniczą cywilizacją. Czy w Sfinksie kryje się największy sekret ludzi i nie tylko? Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On