Jezus unosi się nad R0SJĄ – Nagrano coś niesamowitego

To co miało miejsce w tym mieście do dziś jest zupełnie niezrozumiałe. Nagle na oczach dziesiątek ludzi na niebie pojawiła się zagadkowa postać wychodząca z chmur. Wiele osób gdy zauważyło niezwykłe zjawisko zaczęło prosić mistyczną postać o łaskę i pomoc w trudnych chwilach. Wiele osób wręcz błagało o cud. Jedna dziewczyna mająca poważne problemy ze swoim zdrowiem zaczęła wykrzykiwać, że prosi istotę z niebios by użyczała jej cząstki swej sił by mogła uzyskać pełnie sił.

Niestety nie wiadomo czy istota spełniła jej życzenie, ale faktem jest że jej widok jest naprawdę niezwykły. Warto też wspomnieć, że jeden ze świadków twierdzi, że gdy zobaczył widok na niebie miał tajemniczą wizję jak kula Ziemska zostaje przedzielona na pół. Świadek widział jak w Kosmosie pojawia się coś mrocznego – jakiś dziwny cień, który przybiera kształt Smoka.

Warto wspomnieć, że w tam gdzie pojawiło się dziwne stworzenie na niebie ta istota jest ważnym symbolem o charakterze raczej pozytywnym. Czy to wszystko ma ze sobą coś wspólnego? Kto wie…. Oczywiście nie wiadomo czym jest tajemnicza istot, a może to po prostu zwykłe zjawisko atmosferyczne? Prawda pewnie długo nie zostanie poznana choć wiele osób uważa, że na niebie objawił się tam Jezus i jest to jeden ze znaków, że zbliżają się wydarzenia opisane w Apokalipsie i niedługo Jezus ponownie powróci na Ziemię.

Author: administrator

Share This Post On