Naukowcy ujawniają: DNA tego Egipskiego Władcy jest Pozaziemskie! Starożytni Egipcjanie widzieli Kosmitów? (NAGRANIE)

Czy Ziemię obserwują pozaziemskie istoty? Część osób uważa, że tak i choć na co dzień ich nie dostrzegamy to jednak oni mają być wśród nas stosując różne metody kamuflażu czy iluzji np. mają na co dzień wyglądać dokładnie tak jak My choć jest to tylko hologram, pewna iluzja. Właśnie tego dotyczą teorie o ludziach gadach, czyli tajemniczym gatunku istot pozaziemskich, które wyglądają jak ogromne gady.

Jednak mogą wyglądać tak naprawdę jak ludzie, choć czy stosują w tym celu technologię, czy jakieś duchowe zdolności to nie jest jasne. Ta iluzja i kamuflaże mają jednak nie tylko odnosić się do zmiany wyglądu stworzeń, ale i przedmiotów.

Właśnie w ten sposób pozaziemskie statki prawie bez żadnych znaków latają sobie spokojnie na Ziemi i nikt ich nie widzi. Czasem oczywiście uda się dostrzec coś zastanawiającego, dziwnego ale ostatecznie zawsze brak dowodów, brak faktów i wszystko pozostaje kwestią domysłu. Przynajmniej dla ludzi, którzy nie wiedzą o tym, że obcy są od dawna na Ziemi, bo rządy i osoby które mają ogromny wpływ na ludzi od dawna o tym wiedzą i za niezwykłą technologię spoza Ziemi zgodziły się przykrywać wszelkie ujawnienia istot pozaziemskich. Czy ten władca Starożytnego Egiptu był pozaziemską istotą przybyłą z gwiazd? Naukowcy zauważyli coś niezwykłego. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On