Zakonnica miała wizję – Widziała W0JNĘ POLSKI I R0SJI (Nagranie)

Ta zakonnica miała jedne z najbardziej niezwykłych wizji, które do dziś są analizowane. Czy na pewno wszystko o nich wiemy? Tajemnice piramid od dawna nas zaskakują. Czy są tylko budowlami o charakterze religijnym? Możliwe, ale warto zauważyć, że piramidami interesowali się także naukowcy np. Tesla, który uważał, że niezwykły kształt i ułożenie piramid mogą mieć związek z energią. Jeden z jego wynalazków miał być źródłem energii i przypominał piramidę.

A dlaczego tak właściwie nie dostrzegamy ich statków? A to dlatego, że ich statki posiadają właściwości maskujące i bez problemu potrafią przybrać kolor chmur, czy wody. Dzięki temu bez problemu są wśród nas. Czy właśnie z tym wszystkim związana jest sprawa tego człowieka. Człowiek, który od najmłodszych lat wykazywał się niezwykłą inteligencją.

To on właśnie twierdzi, że przed nami są naprawdę przełomowe zdarzenie. Naprawdę sporo zmienią, a jedno z nich jest związane z Kosmosem. Będzie to wydarzenie astrologiczne, które naprawdę bardzo poprzestawia wszystko co do tej pory znamy, a może nawet już zaczęło. Ta zakonnica wyznała, że przed Polską wielkie przemiany. Widziała jak bardzo nasz kraj się zmieni. Wszystko o wizjach tej zakonnicy w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On