Proroctwo Benedykta XVI wypełnia się – “On zniknie…” (NAGRANIE)

Benedykt XVI to papież, który kilka lat temu wywołał ogromne zamieszanie i wiele tajemniczych teorii na swój temat. Wszystko dlatego, że postanowił odejść co jest zjawiskiem wyjątkowo rzadkim i niespotykanym od wielu setek lat w Papiestwie. Oficjalnie Benedykt odszedł ze względu na problemy ze zdrowiem, choć różne są na ten temat teorie.

Jedna z nich dotyczy maili, które zostały zabrane od szefa kampanii wyborczej Hilary Clinton. W maila z 2012 roku były informacje, że planowane jest zrobienie wszystkiego, by polityka Watykanu stała się bardziej otwarta i tolerancyjna. Co ciekawe już rok później czyli w 2013 roku BENEDYKT o poglądach zdecydowanie bardziej konserwatywnych odchodzi a na jego wchodzi Franciszek, czyli Papież, który głosił fakty o przyjmowaniu ludzi z innych krajów, o tolerancji, o ekologii i respektowaniu postanowień dotyczących problemów zdrowotnych tak głośnych w ostatnich latach.

Czy to wszystko tylko przypadek? Może, warto jednak zwrócić uwagę na słowa papieża Benedykta XVI, które zdają się opisywać to co właściwie dzieje się na naszych oczach, a zakończyć to wszystko ma coś niezwykłego. Zresztą o tym wszystkimi posłuchacie w nagraniu dostępnym poniżej:

Author: administrator

Share This Post On