W Kościele objawił się ANTYCHRYST? – Nagranie niepokoi

Kościół wiele osób kojarzy jako miejsce świętości i dobra. A jednak na temat tego Kościoła od dawna słychać naprawdę niepokojące historie. Chodzi o katedrę Lincoln w Anglii. Według legendy diabeł miał wysłać do tej dwa nadprzyrodzone byty. Miały to być chochliki, które budziły grozę w tym miejscu i wszystko niszczyły oraz wprowadzały ogólny zamęt. By pozbyć się chochlików miał tu przybyć Anioł z nieba, który wygnał jednego stwora. Drugi chochlik jednak nie dawał za wygraną i rzucał kamieniami w anioła.

Wtedy niebiańska istota posługując się swą mocą przemieniła skrzata w posąg z kamienia. TEN Kamień dalej znajduje się w katedrze. Posąg przedstawia istotę Na temat tej katedry jest o wiele więcej sekretów – Niektórzy uważają, że posługując się tajemniczą symboliką w katedrze można odnaleźć miejsce ukrycia świętego grala, czyli mistycznego kielicha Jezusa Chrystusa. Co więcej według legend katedrę ma nawiedzać duch biskupa, a także rycerz bez głowy.

Miejsce to pełne jest mrocznych opowieści i tajemniczych historii. Tym bardziej to nagranie tak zaciekawiło wiele osób. NA Początku lutego przy katedrze nagrano coś niepokojącego. Jakąś istotę, która patrzy zza murów katedry. Pytanie kim była? Niektórzy uważają, że to chochlik, który dalej pokazuje się w katedrze. Inni uważają, że to duch potępionego biskupa, a jeszcze inni sądzę, że to po prostu demon sądząc z wyglądu jego niepokojącej twarzy. Czym jest tajemnicza istota na nagraniu? Napisz swoje zdanie w komentarzu.

Author: administrator

Share This Post On