Chwilę przed ŚMlERCIĄ ujawnił, co żyje wewnątrz Ziemi! “To koniec ludzi” (NAGRANIE)

Niektórzy ludzie twierdzą, ze jesteśmy okłamywani przez rządy. Że powoli jest przejmowana nad nami kontrola, a my sami oddajemy swoją wolność na rzecz praw i ustaw, które rzekomo mają nam pomóc. Są też tacy, którzy uważają, że za tym wszystkim nie stoją tylko rządy, ale też pozaziemskie istoty, z którymi najbogatsi ludzie świata od dawna współpracują. Ten człowiek właśnie głosił podobne twierdzenia.

Niestety nie skończył zbyt dobrze. Najdziwniejsze jest to, że dosłownie chwilę po tym jak opisał na specjalnej konferencji prawdę o tych istotach On stracił swoje życie. Wiele osób uważa, że odszedł bo ujawnił prawdę o tym co naprawdę żyje na Ziemi i kim są te niepokojące istoty.

Trzeba przyznać, że jego słowa naprawdę zadziwiają. Wiążą się nie tylko z dziwnym odkryciem pod Ziemią, ale też tym jak rząd USA i niemiecki zabierają swoją technologię by zyskać więcej informacji i zarazem przychylności. Te słowa brzmią mrocznie i jeśli to właśnie ma nas czekać to musimy bardzo uważać, bo czeka nas coś czego właściwie nikt z nas nie może się spodziewać. Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On