Nagrano jak Ż0ŁNIERZ Zamienia się w Człowieka GADA…?

Aktualnie dzieją się rzeczy, których mieliśmy nadzieję nie mają szans już się dziać. Niestety okazuje się inaczej a na tą chwilę nie zamierza odpuścić jeśli nie otrzyma wypełnienia swych planów. Czy to dopiero początek, a niedługo Europa zostanie pogrążona ogniem i mrokiem? Jest niestety taka możliwość, ale niektórzy uważają, ze tak się na pewno nie stanie bo jest ktoś kto nam pomoże. Mają być to tajemnicze istoty. Tajemnicze istoty które ostatnio pomogły mieszkańcom.

Ostatnio dyrektor stacji telewizyjnej na Ukrainie zaskoczył wszystkich ujawniając niezwykłe informacje o modlitwie podczas której miał pojawić się coś niezwykłego na niebie – Wiele osób uważało, że był to cud ponieważ stało się to w czasie modlitwy. A jednak wiele osób uważa, że te zjawiska mają więcej wspólnego z pozaziemskimi istotami niż paranormalnymi zjawiskami.

Czy tam pojawili się kosmici, którzy co więcej posługują się tajemniczą technologią? To nagranie może to sugerować. Zresztą sami je zobaczcie. Słowa dyrektora stacji ujawniają, że obcy mogą korzystać ze energii przyrody by móc sprowadzić np. błyskawice. Co sądzicie o zaskakujących nagraniach? Czy pozaziemskie istoty są już na naszej planecie a teraz skupiają swoje działania właśnie tam?’ Czy nagrano człowieka gada?

Author: administrator

Share This Post On