Posąg Anioła, Patrona Ukrainy płacze łzami z KRWl – Nagranie zadziwia

Żyjemy aktualnie w naprawdę skomplikowanych czasach. Najpierw świat ogarnęła powszechna panika w związku z pewnym zaburzeniem ciała. W pewnej chwili doszło do tego ze ludzie nie mogli wychodzić z domów. Ludzie masowo wykupywali produkty ze sklepów obawiając się ze nadchodzi cos jeszcze gorszego. Wielu ludzi w tym czasie straciło życie bo niestety był ogromny problem z dostępem do służby zdrowia. To jednak nie wszystko bo tak naprawdę jeszcze dobrze nie skończyły się te zdarzenia a teraz przyszły kolejne czyli wydarzenia z Ukrainy.

Wszystko dotyczy tajemniczego posągu przedstawiającego Archanioła. Istoty związanej z Apokalipsą Świętego Jana, która według Biblii ma toczyć potężny konflikt z diabłem w postaci Smoka. To dlatego Archanioł jest powiązany z konfliktami i może dlatego to jego posąg dał znak, że w Ukrainie nastanie konflikt, który zmieni oblicze świata.

Wszystko dotyczy niezwykłej figury, która w pewnej chwili zaczęła płakać łzami czerwieni. Nagranie dodała właścicielka figury, jednak dość szybko je usunęła. Najpewniej po prostu wiele osób zaczęło jej zarzucać, że próbuje w jakiś sposób promować się na nadprzyrodzonym zjawisko zesłanym przez Bogu, które miało miejsce w jej otoczeniu. Udało się jednak odzyskać część nagrania więc publikujemy je dla Was. Dajcie znać co myślicie o tym tajemniczym zjawisku?

Author: administrator

Share This Post On