Wejście do wnętrza Ziemi Odnalezione – Nagrano coś niezwykłego

Człowiek to istota niezwykła. Nasze ciała są dość słabe, łatwo zrobić nam krzywdę, a jednak posiadamy inteligencję za pomocą której możemy tworzyć niezwykłą technologię, która zapewnia nam wiele możliwości za pomocą których możemy pomagać i uzdrawiać, ale też niszczyć. Doszliśmy do takiego poziomu, że ziemska technologia w złych rękach byłaby wstanie dosłownie zniszczyć całą Planetę.

Na przestrzeni lat zyskaliśmy ogromną potęgę, a pamiętajmy, że nie wiemy co jeszcze przyniesie przyszłość i jak bardzo rozwinie ona naszą technologią. Pytanie więc czy po to zostaliśmy stworzeni? By cały czas się rozwijać i stawać się coraz bardziej potężni? To świetnie pasuje do teorii ewolucji zgodnie z którą organizmy cały czas się rozwijają, choć cykl ten trwa ogrom czasu. A jednak niektóre teksty opisują, że pierwsi ludzie dysponowali czymś niezwykłym

Czymś czego aktualnie dziś ludzie nie posiadają, a przynajmniej większość ludzi. Mówią o tym m.in. teksty Starożytnych Sumerów, ale i Biblia. Czy wśród nas są istoty o możliwościach, które marzą się większości z nas? To brzmi niewiarygodnie, a jednak te słowa naprawdę zadziwiają. Czy Watykan jest związany z największą tajemnicą świata? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On