W Watykanie nagrano objawienie Antychrysta – On lewitował

Wiele osób zastanawia się nad pracami jakie przeprowadza Watykańskie Obserwatorium? Czego właściwie poszukuje Watykan w Kosmosie? Czy szuka dowodów na istnienie Boga, a może szukają życia poza Ziemią? Jedna z osób, która podaje się za dawnego agenta struktur Watykańskich twierdzi, że Watykan stworzył tajny odział gdy dotarło do nich, że USA odnalazło dowody na istnienie istot pozaziemskich. Wtedy powstały struktury które miały przejąć te dowody jak i kontakt ze stworzeniami spoza Ziemi.

Czy jest w tym coś więcej? Być może łączy się to wszystko ze słowami papieża, które co ciekawe dotyczyły obcych – Czy Watykan od dawna ma kontakty z istotami pozaziemskimi? A może nawet z nimi współpracują? Może także stolica katolicyzmu ukrywa prawdę o istotach pozaziemskich? Pytanie w jakim celu? Warto wspomnieć, że według niektórych astronautów na misje które miały być potem utajnione miały być wybierane wyłącznie osoby które mają ateistyczne poglądy. Nie do końca wiadomo jaki miał być tego powód. Być może to co znajduje się poza Ziemią ujawnia, że wcale nie jesteśmy tak wyjątkowi jak niektórzy sądzą.

Czy Watykan od dawna zna prawdę o pozaziemskich istotach? Te słowa ujawnione przez papieża naprawdę zadziwiają. Oznacza to, że w Watykanie mogły w przeszłości pojawić się nie tylko niezwykłe obiekty kosmiczne, ale nawet pozaziemska istota. Czy w Watykanie pojawił się antychryst? To nagranie zadziwia

Author: administrator

Share This Post On