Ogromne Miasto nagrane na Księżycu? – Ujawniono to po 50 latach “Na Księżycu była niezwykła cywilizacja?”

Księżyc to naturalny satelita Ziemi. To ciało niebieskie, które choć dla wielu wygląda jak po jakimś mrocznym konflikcie to wielu z nas kojarzy się z czymś pięknym i niezwykłym. Księżyc kojarzymy się z romantycznością, melancholią i pięknem. Od dawna Księżyc kojarzony jest też z tajemnicami. Był i jest bardzo istotny w religiach pogańskich.

Niektórzy dopatrują się w nim magicznej, a nawet boskiej mocy. Według magii Księżyc ma wpływ nie tylko na Ziemię, ale i na każdego człowieka. Gdy Księżyc jest w pełni wtedy energia ma być największa. W ludziach aktywują się ich dzikie instynkty i maja być wstanie dokonywać niezwykłych rzeczy. Wtedy ludzie mają zyskiwać zwiększony dostęp do niezwykłych zdolności jak jasnowidzenie, telepatia, a nawet magia.

Okazuje się, że nie bo jest coraz więcej osób, które twierdzą, że Księżyc to ciało niebieskie na którym nie tylko jest życie, ale mają być tam nawet bardzo inteligentne istoty. Pytanie tylko dlaczego NASA jeszcze nie odkryła tych istot skoro ich wyprawy w Kosmos często obejmowały Księżyc. Niektórzy twierdzą, że na Księżycu jest życie, ale istoty które tam są nie są na zewnątrz Księżyca, ale ukrywają się w tunelach stworzonych wewnątrz Księżyca. Pamiętaj, że to tylko teoria, ale jednak intrygująca. Czy to nagranie NASA może dowodzić, że na Księżycu jest miasto?

Author: administrator

Share This Post On