R0SJA dokopała się do piekła? To co Nagrano Szokuje

Istoty pozaziemskie, obcy, kosmici. Te słowa wielu osobom kojarzą się niestety ze śmiesznością, czymś żenującym czy wymyślonym. Tym czasem należy pamiętać, że nawet naukowcy przyznają że Wszechświat jest tak ogromny, że szansa istnienia pozaziemskich istot poza Ziemią jest naprawdę ogromna. Tym bardziej należy brać pod uwagę istnienie istot [gdy wspomnimy o tajemniczych nagraniach UFO jakie ujawniły władze USA.

Na nagraniach wyraźnie widać jak statek po prostu znika. Zdaniem ekspertów jest to technologia, która daleko wykracza poza nasze obecne możliwości. Ale jeśli istoty pozaziemskie istnieją to tworzy to szereg kolejnych pytań: Czy obcy byli kiedyś na Ziemi? Czy może jednak nigdy tu nie byli, a może jednak są tu cały czas? A jeśli byli na Ziemi czy ludzie ich widzieli?

Może historie z mitologii, religii świata opisują w rzeczywistości jak ludzie spotkali istoty pozaziemskie, które wzięli mylnie za anioły, bóstwa czy demony… Takich pytań jest jeszcze więcej. Im dalej tym robi się bardziej szokująco i kontrowersyjnie, bo odpowiedzi na te pytania mogą zmienić nasze postrzeganie na zawsze, a pamiętajmy, że niewielu ludzi lubi zmiany i jest gotowych całkowicie zmienić swoje postrzeganie. A jeśli ludzie mogli wziąć obcych za istoty nadprzyrodzone możemy iść w tym dalej. Tajemnicze wydarzenie w którym mówiono od lat wzbudziło wiele emocji wśród ludzi i do dziś tak jest. Czy prawda o cywilizacji wewnątrz Ziemi została ujawniona?

Author: administrator

Share This Post On