Dziennikarz pyta Bidena o Kosmitów – Odpowiedź szokuje (NAGRANIE)

Jaka jest prawda o UFO? W dzisiejszym świecie naprawdę ilość osób, które uważają, że poza Ziemią istnieje życie jest ogromna. Spora w tym kwestia nauki, która w dwuznaczny sposób traktuje temat pozaziemskich istot. Z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że Wszechświat jest tak ogromny i niezwykłe, a jednocześnie tak niepoznany, że szansa, że jest tam gdzieś życie naprawdę jest ogromna.

Nawet szef NASA skomentował tajemnicze nagrania wyjaśniając, że on osobiście uważa, że poza Ziemią istnieje życie i on uważa, że z pewnością gdzieś rozwinęła się jakaś cywilizacja, ale znalezienie ich nie będzie łatwe. Najbardziej jednak niezwykłe słowa kluczowe jakie wymienił to to, że ma nadzieję, że te obiekty naprawdę są pochodzenia pozaziemskiego, a nie ziemskiego, bo jeśli są to obiekty z naszej planety i kierują nimi wrogowie USA to oznacza, że jakieś państwo posiada naprawdę niesamowitą, ukrytą technologię, które może bardzo zaszkodzić całemu światu w przyszłości.

Tym bardziej tak szokuje fakt, że w 2021 roku czyli w roku w którym USA wypuściło nagrania UFO prezydent Stanów w taki sposób odpowiedział na pytanie, które dotyczyło właśnie tajemniczych obiektów latających. Jaka jest prawda?

Author: administrator

Share This Post On