Ż0ŁNIERZ ujawnia: Pod Ziemią są Giganci zwani Anunnaki (NAGRANIE)

Co aktualnie dzieje się na naszej Planecie? Aktualnie wydarzenie w tym państwie są bardzo skomplikowane. Wtedy ma zacząć się czas w którym ludzie zrzekną się swojej wolności i rozpocznie się działanie jednego światowego rządu. Ludzie będą tylko marionetkami w rękach jednego procenta ludzi, którzy będą nimi rządzić.

Będziemy kontrolowani na każdym kroku. Wiele osób uważa, że ten zupełnie nowy porządek to system, w którym będzie rządził antychryst i jego demony. To system który będzie chwalił diabła i będzie starał się usunąć Boga z naszego życia. To związane jest też z wydarzeniami przez które na długi czas świat się zatrzymał i wtedy rządy na świecie zyskały władzę nad ludźmi.

Mogli zamknąć nas w domach na długi czas. Mogli odebrać nam wiele praw, wiele możliwości. Wtedy ludzie po raz pierwszy uznali, że w obliczu pewnych wydarzeń nawet prawa człowieka nie są właściwie aż tak ważne. To jednak nie wszystko, bo według wyliczeń przed nami wyjście tajemniczych istot. Mają pojawić się już niedługo – Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On