Nowa piosenka Demi Lovato to Plagiat hitu Polskiej Piosenkarki? Zauważano niezwykłe podobieństwo to tej piosenki… (NAGRANIE)

Demi Lovato to z pewnością jedna z bardziej znanych piosenkarek na świecie. Artystka znana z serialu Słonieczna Sonny i filmu Camp Rock. Ma na koncie kilka albumów, które wypromowały wiele wielkich przebojów jak Coll For Summer, czy Neon Lights. Ostatnio Demi Lovato powróciła z nową piosenką o tytule Skin of My Teeth który utrzymany jest w stylu muzyki pop rockowej. To naprawdę ciekawa propozycja, która ma szanse stać się hitem tego lata, ale co ciekawe niektórzy zauważyli w tej piosenkarce coś zastanawiającego.

Niektórzy zauważyli, że jej piosenka może być dość podobna do innego utworu który co ciekawe należy do piosenkarki polskiej. Konkretnie chodzi tu o artystkę, która w Polsce jest znana od lat i ma na koncie ogrom hitów i cały czas wydaje kolejne wspaniałe utwory. Jej muzyka utrzymana jest w klimacie pop-rock. Czy okazuje się, że obie piosenki są zbyt podobne? Wszystkie szczegóły dotyczące podobieństwa do utwory Demi Lovato w NAGRANIU poniżej.

Oczywiście dajcie znać, czy według Was faktycznie słuchać tam podobieństwo? Szczególnie skupcie się na zwrotkach i oczywiście czekamy na Wasze wnioski i komentarze. Czy ktoś tworząc utwór dla Demi inspirował się piosenką polskiej piosenkarki?

Author: administrator

Share This Post On