Stygmatyczka z Polski ujawnia: Rosja Zaraz Zniknie, a Polska… (NAGRANIE)

Ta tajemnicza postać wywołuje wiele emocji wśród wierzących i nie. Była ona stygmatyczką, która według zdania wielu osób posiadała niesamowite umiejętności paranormalne dzięki którym doświadczała objawień istot wyższych takich jak anioły, święci, a nawet sam Bóg. Kobieta prowadziła dziennik którym zawiera wiele niesamowitych przepowiedni. Nie wszystkie jednak wizje mogły zostać ujawnione gdyż jedną z nich którą spisała Anioł nakazał jej jak najszybciej spalić.

Mając 16 lat powiedziała swoim rodzicom że chce wstąpić do zakonu jednak spotkała się ze stanowczą odmową. Zawsze była oddana Bogu lecz nigdy nie spodziewała się, że została przez niego wybrana. Swoje zdolności odkryła w czasie zabawy tanecznej gdy ukazał jej się sam Jezus w czasie swoich mrocznych chwil na krzyżu. Jezus nakazał jej by wstąpiła do zakonu. Postanowiła wtedy poza wiedzą rodziców wstąpić do zakonu ale nie było to łatwe bo wiele zakonów nie chciało jej przyjąć. W końcu odnalazła zakon, który ją przyjął, ale musiała najpierw wpłacić posag więc musiała iść do pracy by mieć pieniądze

O swoich wizjach zakonnica opowiedziała spowiednikowi księdzu który powiedział jej, że najlepiej byłoby gdyby prowadziła dziennik i tam zapisywała swoje wizje i przepowiednie. Jak wyznała Jezus uczynił z niej swoją własną sekretarkę która zapisywała ważne przekazy i polecenia Jezusa oraz wszystkie ważne wskazówki dla świata. Najważniejszych z przymiotów Boga według słów Jezusa ma być miłosierdzie i to naprawdę nieskończone. Miłość Boga ma być dostępna dla każdego i powodować mistyczną doskonałość. W swoim dzienniczku zakonnica bardzo wiele pisała o mistycznych przeżyciach.

Author: administrator

Share This Post On