Czwarta Tajemnica Fatimska mówi o POLSCE i Ostatniej W0JNIE…? (Nagranie)

Ta tajemnicza zakonnica od lat miewała wizje i widzenia duchów i innych bytów pochodzących nie z tego świata. Mało kto jednak wiedział jak silny był jej związek z postacią Karola Wojtyły, czyli polskiego papieża, który według ogromnej ilości Polaków i nie tylko był najlepszym papieżem w historii.

Postać Jana Pawła II kojarzy się wielu osobom z bardzo wyraźną i potężną pobożnością, ale też wielkimi poczuciem humoru. Tak odbierało polskiego papieża wiele osób, ale ta zakonnica ujrzała coś więcej. Polski papież wykonał wiele tajemniczych cudów, ale czy ten był największym z nich.

Zakonnica, która widziała przyszłości ujawniła szczegóły na temat spotkania z Wojtyłą o którym świat zupełnie nie wiedział. Czy Watykan zainteresuje się tą sprawą to nie jest jasne, natomiast bardzo ważne jest poznanie jest treści nie tylko jej przepowiedni, ale szczegółów tego spotkania. Wszystko dlatego, że papież z Polski wtedy ujawnił jej, co nadchodzi do Polski i jak wygląda drugi świat. O tym wszystkim posłuchacie w NAGRANIU niżej:

Author: administrator

Share This Post On