NIESAMOWITE Objawienie JEZUSA – Ludzie Nie Mogli Uwierzyć! (NAGRANIE)

Jezus to historyczna postać z Biblii, która według religii i Pism Nowego testamentu była Bogiem-Człowiekiem. To postać kojarzona głównie z religią chrześcijańską, ale występuje również w Islamie jako jeden z proroków.

Jezus Chrystus obdarzony był niezwykłymi umiejętnościami takimi jak np. chodzenie po wodzie, wskrzeszanie umarłych, wypędzanie złych duchów, przywracanie wzroku ślepcowi czy przemienianie wody w wino na weselu w Kanie Galilejskiej. W dzisiejszych czasach miliony wiernych wyznają wiarę twierdząc, że Jezus Chrystus jest ich Bogiem i Zbawicielem

Czy Jezus może objawiać się w dzisiejszych czasach na fotografiach? Niezwykłe zdjęcia na których widać Jezusa Chrystusa są rzadkie a Watykan i Papież raczej milczą o nich. I nie trzeba podróżować w wakacje jako pielgrzym by je zobaczyć. Dziś przedstawiamy Wam niesamowite nagranie na którym można zobaczyć różne oblicza Jezusa Chrystusa. Każdy z tych wizerunków ma jakąś tajemnice i nadprzyrodzoną opowieść towarzyszącą ludziom którzy uwiecznili na fotografiach, jak twierdzą Boga Jezusa Chrystusa. A wy co o tym sądzicie?

https://youtu.be/625JAcW2Jr8

Author: administrator

Share This Post On