Dowody na istnienie biblijnych OLBRZYMÓW?! Zobaczcie nagranie i zdjęcia!

Olbrzymy wydają się nam istotami zupełnie nierealnymi, które pojawiają się ewentualnie w bajkach dla dzieci, czy różnego rodzaju filmach, jednak wzmianki o nich możemy zaobserwować w przekazach ludzi, a nawet życiu. Giganci wedle mitologi greckiej byli dziećmi Uranosa i Gai i toczyli wielką bitwę przeciwko bogom – O tych istotach wspomina nawet Biblia m.in. w historii Dawida i Goliata!

Jednym z najbardziej znanych przypadków dotyczących odkryć rzekomych olbrzymów jest sprawa brytyjskiego antropologa Russella Dementa, który  na terenach Puszczy Amazońskiej odnalazł szczątki przerażająco dziwnych ludzi, obdarzonych nadzwyczajnym wzrostem. Było to sześć szkieletów,  a zdjęcia jednego z nich możecie zobaczyć poniżej. Podobne i równie niesamowite znalezisko znajduje się w Południowej Afryce, gdzie można odnaleźć nadzwyczaj wielki odcisk stopy, który z całą pewnością nie należał do zwyczajnego człowieka. Zobaczcie filmik.

A, Wy jak sądzicie? Czy ślady te z całą pewnością udowadniają istnienie gigantów, czy raczej czynią całą sprawę jeszcze bardziej niejasną niż przedtem.

Giant-skeleton-nicknamed-GoliathGiant-Human-Skeletons

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyzna jest w stanie USŁYSZEĆ KOLORY!

wt Mar 8 , 2016
Neil Harbisson to 33-letni mężczyzna, który urodził się z mocnym zaburzeniem daltonizmu, jakim jest całkowite życie, wyłącznie w czerni i bieli. Człowiek postanowił, jednak że zupełnie nie godzi się na takie funkcjonowanie i wynalazł specjalne urządzenie, pozwalające konwertować wszelkie kolory na dźwięk… W ciągu następnych trzech lat Neil nauczył się, […]