Przerażające nagranie porwania przez UFO! Czy nareszcie świat poznał prawdę?

Uprowadzenia przez kosmitów to bez wątpienia, jeden z bardziej fascynujących, a zarazem przerażających tematów, jeśli chodzi o niewyjaśnione zjawiska. Wynika to przede wszystkim z tego, że każdy z nas jest ciekawy jak wyglądają obcy, a zarazem chciałby ich poznać i zobaczyć jaką technologią dysponują.

Z drugiej, jednak strony porwanie przez nich mogłoby się wiązać z ogromnym bólem, jeśli faktycznie poddaliby nas jakimś eksperymentom i nie wiadomo, czy kiedykolwiek wrócilibyśmy do domu. Pozostaje więc pytanie, czy ktokolwiek z ludzi były wstanie zaryzykować i świadomie chcieć znaleźć się na statku obcych?

Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawe nagranie, które przedstawia policjanta, który próbuje sprawdzić kto siedzi za kółkiem pewnego tajemniczego samochodu, który stoi w jednym miejscu od dłuższego czasu.

Niestety cała akcja kończy się dla funkcjonariusza niezbyt pozytywnie, bowiem to co dzieję się w jej trakcie potrafi przyprawić o ciarki. Gdy policjant spogląda na prowadzącego pojazd nagle przemienia się w białą energię, która rozświetla całe otoczenie i po funkcjonariuszu pozostaje zaledwie kupka pyłu – Po całym wydarzeniu natomiast zagadkowy samochód nagle odjeżdża.

Jak myślicie – Kto mógł siedzieć za kółkiem pojazdu i co stało się  z policjantem: Został porwany, a może po prostu to coś spaliło go na popiół?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.