Z Bałtyku wyłowiono PRZEDMIOT Z PRZYSZŁOŚCI czy technologię obcych? Nagranie ujawnia dziwną rzecz…

Bałtyk to morze, które kojarzymy z wakacjami, ale i kosmitami. A to dlatego, że nad Morzem Bałtyckim działo się już wiele niesamowitych sytuacji związanych z obcymi i UFO. Zacznijmy od 23 stycznia 1959 roku kiedy to w Gdyni miały miejsce wydarzenia, które do dziś nie zostały wyjaśnione. Wtedy UFO wleciało do basenu w Gdyni, a na plaży w Gdańsku znaleziono dziwną istotę. Wycinek z gazety z tamtego dnia i dokładniejsze opisy w filmie poniżej!

Inna mroczna sytuacja związana z kosmitami działa się w sierpniu 1979 roku. Nad Morzem blisko Krynicy Morskiej płynęła załoga kutrem rybackim. W pewnej chwili kuter zaczął szwankować, a załoga czuła dziwne dolegliwości jak nudności czy osłabienie. Po chwili ujrzeli nad taflą morskiej wody dwa tajemnicze obiekty, które wytwarzały silne światło. Ostatecznie, jednak po upływie około 30 minut te dziwne statki po prostu rozpłynęły się w powietrzu niczym jakieś duchowe istoty, a wszelkie problemy z kutrem i dolegliwości zdrowotne całkowicie przestały funkcjonować.

Warto jednak wspomnień o współczesnych tajemniczych zjawiskach nad Bałtykiem. Ludzie znaleźli tam zastanawiający obiekt, a potem blisko niego odnaleziono drobny przedmiot jednak naprawdę niezwykły. Czy w Morzu Bałtyckim znaleziono przedmiot z przyszłości, a może jest to dorobek cywilizacji kosmitów? Wszystko w nagraniu wyżej

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment