Nikola Tesla i jego tajemnicze słowa dotyczące Kosmitów! (NAGRANIE)

Tesla to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych wynalazców świata! Wśród jego odkryć można wymienić baterię słoneczną, elektrownię wodną, a nawet według wielu przesłanek generator darmowej energii, pobierający energię z kosmosu który jednak nigdy nie trafił na rynek, bo sponsorzy wycofali się z przekazywania funduszy na jego badania, ponieważ dowiedzieli się, że Tesla  chce stworzyć coś, za co ludzie nie będą musieli płacić…  

I choć nie był On jasnowidzem to, jego wyjątkowy umysł, który odziedziczył po matce pozwalał mu analizować świat do takiego stopnia, że dosłownie potrafił przewidzieć przyszłość. Jego proroctwa zostały spisane w 1935 roku i przetrwały do dziś… Aby dowiedzieć się więcej o jego przepowiedniach obejrzyj krótkie nagranie poniżej:

Oczywiście Tesla wspominał w przepowiedniach o fakcie, że wolna energia ma być w przyszłości standardem, ale co więcej cały świat ma być od góry do dołu  nasiąknięty nauką. Ludzie mają się rozwijać i w dużej części oddalać się od religijnej strony życia, co oczywiście przyczyni się do masy konfliktów z kościołami, którym oczywiście nie przypadnie to do gustu. Głównymi nurtami religijnymi będą chrześcijaństwo i… RESZTA  W NAGRANIU PONIŻEJ:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment