Przepowiednie Tesli! Wojna z religią, kosmici i zagłada. Te słowa faktycznie się spełniają…

Tesla to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych wynalazców świata! Wśród jego odkryć można wymienić baterię słoneczną, elektrownię wodną, a nawet według wielu przesłanek generator darmowej energii, pobierający energię z kosmosu który jednak nigdy nie trafił na rynek, bo sponsorzy wycofali się z przekazywania funduszy na jego badania, ponieważ dowiedzieli się, że Tesla  chce stworzyć coś, za co ludzie nie będą musieli płacić…  I choć nie był On jasnowidzem to, jego wyjątkowy umysł, który odziedziczył po matce pozwalał mu analizować świat do takiego stopnia, że dosłownie potrafił przewidzieć przyszłość. Jego proroctwa zostały spisane w 1935 roku i przetrwały do dziś… Aby dowiedzieć się więcej o jego przepowiedniach obejrzyj krótkie nagranie poniżej:

Oczywiście Tesla wspominał w przepowiedniach o fakcie, że wolna energia ma być w przyszłości standardem, ale co więcej cały świat ma być od góry do dołu  nasiąknięty nauką. Ludzie mają się rozwijać i w dużej części oddalać się od religijnej strony życia, co oczywiście przyczyni się do masy konfliktów z kościołami, którym oczywiście nie przypadnie to do gustu. Głównymi nurtami religijnymi będą chrześcijaństwo i buddyzm. Co więcej Tesla wspominał również, że choć jak najbardziej kocha naukę to jej siła w nieodpowiednich rękach może być niszcząca – szczególnie dla Ziemi, która ma ulegać coraz większym szkodom, co jednak zmieni się  kiedy ludzka świadomość zacznie rosnąć.

Przepowiednie Tesli nie dotyczą, jednak wyłącznie sfery naukowej, ale także człowieka dla którego przyszłości nie zawsze będzie kolorowa – zwłaszcza, jeśli będzie zbyt słaby, żeby w niej przetrwać. Przyszła Ziemia będzie miejscem na którym na ludzi na każdym kroku będzie czekać jakieś niebezpieczeństwo: Największym z nich będzie oczywiście drugi człowiek.

Bardzo przybliżymy się do świata natury, który jak wiemy miejscami jest bezlitosny – Będzie liczyła się wyłącznie siła fizyczna i mocny charakter a słabe jednostki będą atakowane i niszczone. O uczuciach, czy empatii możemy zapomnieć… Będzie to również świat w którym to kobiety przejmą władzę w wielu dziedzinach życia…

Nie jest to, jednak najbardziej szokująca wizja Tesli, bowiem mężczyzna przybliżył nam do czego będziemy wstanie się posunąć, żeby pozbyć się w przyszłości słabych jednostek.Dla wszystkich ludzi, którzy ukażą przesłanki słabości zostanie wprowadzone obowiązkowe ubezpłodnienie, czyli proces, dzięki któremu rozmnażanie będzie dla takich ludzi niemożliwe. Wśród wizji Tesli warto również wymienić niszczącą broń, która zmieni oblicze świata, powstanie robotów które mają służyć człowiekowi, a także maszynę, dzięki której będziemy wstanie komunikować się z kosmitami.

Wynalazca mówił także że przyszłość to okres w którym będziemy mogli rozmawiać i widzieć się bez względu na dzielącą nas odległość. Wspomniał, że to wszystko stanie się dzięki urządzeniu, które będziemy wstanie schować do kamizelki. Czyżby Tesli chodziło o dzisiejsze smartfony?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.