Lady Gaga wyznaje: Syn królowej Elżbiety to reptilianin. Ludzie jaszczury istnieją?

Lady Gaga to z całą pewnością, jedna z najbardziej znanych piosenkarek na świecie! Przez długi czas dziewczyna szokowała wizerunkiem ubierając się m.in. w strój z argentyńskiej wołowiny, czy tworząc teledyski z często dość dziwaczną fabułą! Od jakiegoś czasu wokalistka jednak widocznie spokorniała i zmieniła zarówno swój styl ubierania jak i muzykę na bardziej stonowaną i spokojną. Nie znaczy to, jednak że gwiazda dalej nie zaskakuje ludzi.

Na początku grudnia spore kontrowersje wzbudziło wyznanie Gaga, która powiedziała coś, co wszystkich przeciwników teorii spiskowych może faktycznie zadziwić. Artystka stwierdziła, że będąc na scenie zobaczyła w tłumie księcia Karola – jednak w niezwykłym stanie. Mężczyzna miał osiem stóp wysokości, żółte oczy, ostre zęby a jego skóra posiadała oznaki potężnego łuszczenia. Wokalistka jasno wyznała, że mężczyzna wyglądał jak prawdziwa hybryda, łącząca cechy gada i człowieka!

Na ile to wszystko prawda, a na ile szukanie rozgłosu przez Gagę to ciężko stwierdzić, jednak warto wspomnieć że nie jest to pierwszy taki przypadek kiedy kogoś z rodziny królewskiej oskarża się o bycie reptilianinem: Podobnie było kilka miesięcy temu, kiedy podczas jednego z wystąpień publicznych królowa Elżbieta miała przemienić się w potwornego jaszczura!

Czyżby faktycznie na Ziemi istnieli prawdziwi ludzie gady, którzy potajemnie nim kierują i próbują tu wprowadzić swoje rządy? Czy  reptilianie faktycznie mogą istnieć? Warto także wspomnieć, że Gaga pojawiła się na jednej z kart stworzonych przez gazetę Economist, które mają przepowiadać wydarzenia na rok 2017.

Czy Gaga może pomóc odkryć, jeden z największych spisków historii i dlatego pojawiła się na karcie? 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.