P0RWALI ją obcy! Wyznaje: Kosmici zamrażają ludzi i zwierzęta (NAGRANIE)

Dlaczego obcy się z nami nie kontaktują? Czy to znaczy, że nie istnieją, a może tak naprawdę już dawno się skontaktowali, ale tylko z poszczególnymi ludźmi? Na Ziemi są ludzie, którzy twierdzą, że widzieli obcych, a nawet zostali zabrani na ich statek.

Dziś będzie o jednej z takich osób. Ta kobieta przeżyła niezwykle niepokojące chwile. Kiedy w jej dom uderzył czerwony obłok światła zgasły wszystkie światła, a ona była zaniepokojona czy ktoś chce zrobić im coś złego. I wtedy właśnie pojawili się oni – To byli przedstawiciele obcych cywilizacji.

Warto jednak wspomnieć, że kobieta kierująca się religijnymi przekazami początkowo sądziła, że są istoty nadprzyrodzone. Dopiero z czasem dotarło do niej, że może być to coś zupełnie innego. Dopiero kiedy skomunikowała z pewnym człowiek powróciły do niej wspomnienia – nie zawsze dobre, ale ważne. Dziś właśnie o tych wspomnieniach. Przedstawimy ja, a także niezwykłe rysunki które pokazują jak wyglądają obcy i przedstawiają ich świat. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On