Podróżnik, który odkrył bazę Ludzi Gadów! “Widziałem setki tych istot” (NAGRANIE)

Naukowcy przekonują, że za pewien czas to określenie może nabrać zupełnie innego, jeszcze bardziej niepokojącego znaczenia. Humanoidalne węże pojawiały się w mitologiach i religiach świata. W mitologii hinduskiej występowały jadowite byty mieszkające we wnętrzu Ziemi, których dół ciała był wężowym natomiast góra ludzka. Te istoty umiały zmieniać formę. Aztekowie wierzyli np. w boga Pierzastego węza, który jest współtwórcą świata o ciele węże.. Bóg potrafił przemieniać się w człowieka.

W Biblii także mamy wspomnienie o niezwykłym wężu, który potrafił komunikować się z ludźmi. I wreszcie dochodzimy do aktualnych niezwykłych teorii w które wierzy naprawdę sporo osób na świecie. Iż gdzieś istnieją istoty, które łączą cechy ludzi i gadów. Ten człowiek od lat zajmuje się podróżami, choć są to trochę inne podróże niż może się wydawać, bo dotyczą one stref naprawdę niezwykłych, w których mało kto był.

Właśnie w czasie takich podróży ten człowiek miał odkryć bazę niezwykłych istot – Istot, które przypominały gady choć nimi nie były, a przynajmniej nie do końca. Ich intencje są naprawdę niepokojące… Wszystko na temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On