R0SYJSCY astronauci nagrywają Świetliste Istoty w Kosmosie (NAGRANIE)

Księżyc. Kiedyś jeden z astronautów nazwał go tak zniszczonym i bez życia, że bardzo odróżniał się na tle pięknej Ziemi tętniącej życiem… To twierdzenie wiele osób zastanowiło, czy przypadkiem na Księżycu kiedyś nie istniała cywilizacja, a ślady zniszczeń, kratery nie są śladami jakiegoś potężnego konfliktu, który miał tam miejsce i odebrał życie tej cywilizacji…

Te teorie są coraz bardziej znane, a wpłynął na nie bez wątpienia ten naukowiec, który odznaczał się mniej standardowym myślenie niż większość osób ze świata naukowego. On uważał, że poza Ziemią jest życie i by to udowodnić pracował nad technologią, która pozwoli to dostrzec.

Problem w tym, że jego projekt był nie tylko bardzo kontrowersyjny, ale i niezwykle kosztowany, bo to coś czego nauka nie znała i na co nikt nie chciał się wziąć, ale On to zrobił i to wtedy doświadczył bardzo dziwnych istot. Mają one pochodzić z Księżyca! Udało mu się nawet uzyskać wizerunek tych istot i trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę niepokojąco. Wizerunek i wszystko na temat tego odkrycia w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On