UFO zestrzeliło samolot!? Wszystko zarejestrowała kamera…

Czy kosmici istnieją? Niektórzy z miejsca są przekonani, że nie i wyśmiewają wszelkie teorie o istnieniu życia w kosmosie. Inni natomiast próbują podejść do całej sprawy z trochę innej strony i twierdzą, że bardzo dziwnym faktem byłoby gdyby w całym tak olbrzymim wszechświecie istniała tylko jedna Planeta na której istnieje życie. Pozostaje, jednak jeszcze jeden problem: Jeśli już nawet zakładamy, że kosmici istnieją to, dlaczego nigdy się u nas nie pojawili, nie dali znaku życia i nie próbowali się w jakikolwiek sposób z nami skomunikować.

I choć media raczej milczą na temat UFO to w sieci już od dawna ukazuje się wiele filmów, przedstawiających niezidentyfikowane obiekty – często o wyglądzie latających talerzy. Można również odnaleźć wiele teorii o tym, że kosmici faktycznie kontaktują się z nami, ale robią to przez przywódców naszego świata i wszelkie tematy tych obrad są ściśle tajne.

 Powstało też już dość wiele teorii o fakcie, że obcy choć co jakiś czas przybywają na Ziemię to starają się nie afiszować i z ukrycia patrzą jak wygląda nasze życie i na ile nasz gatunek się rozwija. Dziś przedstawiamy Wam niezwykle fascynujące nagranie, które pewien mężczyzna wykonał z samochodu. Film ukazuje jak latający talerz unosi się obok samolotu i w pewnej chwili zestrzeliwuje go za pomocą błyskawicy.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment