Zjawisko nadprzyrodzone uchwycone podczas MSZY. Nagranie zszokowało internautów!

Poszukując w odmętach Internetu czegoś ciekawego, raz na jakiś czas możemy odnaleźć coś naprawdę wartego uwagi. Dziś przedstawiamy Wam niesamowite nagranie – mianowicie w jednej z telewizji transmitującej katolickie msze mogliśmy zaobserwować przez chwilę zupełnie  niecodzienne zjawisko. Podczas konsekracji Eucharystycznej w powietrze w tajemniczy sposób uniosła się Hostia!

Całe zdarzenie może nie jest widoczne za pierwszym razem i prawdopodobnie było niezauważone zarówno przez uczestników nabożeństwa jak i nawet przez samych księży. Niewątpliwie, jednak podczas przeistoczenia (chleba w Ciało Chrystusa) Hostia unosi się na kilka centymetrów do góry, co wzbudziło niemałe kontrowersje i zainteresowanie internautów. Użytkownicy Youtuba spierają się, czy wydarzenie jest prawdziwe czy może to sprytnie stworzona manipulacja. Zarówno co do jednej jak i drugiej teorii nie ma żadnych pewnych dowodów, czy przesłanek, więc jak na razie pozostaje to zupełnie niewyjaśnione.

Sytuacja miała miejsca w Lourdes w 1999 roku. My ocenę zostawiamy Wam. Widzicie tu coś niezwykłego, jakieś nadprzyrodzone wydarzenie, a może to tylko złudzenie lub fake? Wierzycie w ogóle w cuda, które mogą się zdarzył podczas Mszy Świętych, czy uważacie to bardziej za złudzenie grupowe lub po prostu zwykłe oszustwo! A może sami byliście świadkiem podobnego zjawiska?

administrator

13 thoughts on “Zjawisko nadprzyrodzone uchwycone podczas MSZY. Nagranie zszokowało internautów!

  1. trudno powiedzieć…na filmie Hostia unosi się nieznacznie w górę,nie wiem jak ten efekt jest uzyskany,być może to sztuczka człowieka,być może palec to Boży.Podoba mi się bardzo także dostojny i powolny sposób w jaki ten ksiądz odprawia Mszę.

  2. skąd mam wiedzieć czy to nie mistyfikacja, nie widzę całości, co kryje się za tą srebrną miską? coś?czy nic? w sumie widzimy to co chcemy zobaczyć, zapewne zdania będą podzielone

    1. zgadza sie codzien jest pelen cudow miliony wszpitalach na ulicach ,niewidzialne a to wkosiele to diabelsaka sztuczka anie Cud .

  3. ludzie piszcie że słaba jakość a pamiętacie jaka jakość była w TV 20 lat temu? Poza tym video jest przybliżone. Włączcie sobie np. M jak miłość z lat 2000-2001 i zobaczcie jak wyglądał obraz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy jasnowidz naprawdę skontaktował się z Jezusem? Zobaczcie szokujące nagranie!

nie Mar 20 , 2016
Wszelkiego rodzaju przekazy, czy przepowiednie to bez wątpienia, jedne z najbardziej rozbudzających wyobraźnie, a zarazem niebezpiecznych rzeczy, które choć czasami dodają nam nadziei to, jednak nigdy nie możemy być pewni na ile dana wizja jest prawdziwa. Właśnie świetnym tego typu przykładem jest materiał, który Wam dziś przedstawimy… Na wstępie, zanim […]