Szokująca przepowiednia Jana Pawła II ujawniona! Jej treść SZ0KUJE (Nagranie)

Polski papież to postać niezwykle ważna dla wielu Polaków i nie tylko…Ten obraz z pewnością stał się dla wielu ogromną nadzieją i przywrócił Im wiarę w Boga i życie wieczne. Mowa o podobiźnie Jana Pawła II, którą pewna para kupiła kilka lat temu w Mediolanie! Nie wiedzieli, jednak wtedy, jak niezwykły okaże się ten z pozoru normalny obraz, który nie wyróżniał się niczym szczególnym – Pewnego dnia po przebudzeniu spostrzegli, że z oczu  Ojca Świętego wydobywa się czerwona substancja, przypominająca… 

No właśnie Jan Paweł II jest papieżem, który aktualnie wywołuje wiele skrajnych emocji. Jedni sądzę, że jak dotąd nie było lepszego papieża, podczas gdy inni uważają, że jego pontyfikat pełny był tajemniczych i złych decyzji. Pytanie czy były to decyzje świadome czy nie? Pamiętajmy, że Jan Paweł II miał na koncie liczne cuda dzięki czemu został uznany za świętego. Czy jednak potrafił przewidywać nadciągające wydarzenia?

W końcu, jednak nie z potrzeby sławy, czy pieniędzy, ale chęci zrozumienia, czy Papież nie próbuje przekazać jakiegoś znaku, czy ważnej wiadomości, której przesłanie może pomóc światu postanowili oddać obraz pewnemu księdzu, który ma przekazać go do zbadania w Watykanie. Czy przepowiednia Jana Pawła II wypełnia się właśnie na naszych oczach i stoimy na progu czegoś niezwykłego? Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Biblia wyjaśnia wszystkie wątpliwości w co najmniej dwóch punktach:

  1. Drugie przykazanie dekalogu:
  “Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.” (2M. 20,4-6)
  Według tego przykazania samo stworzenie obrazu osoby lub rzeczy w celu oddawania mu czci, lub modlenia się do niego itp. jest bałwochwalstwem – wykroczeniem przeciwko Bogu. Warto zauważyć iż to przykazanie celowo Religia Rzymskiego Katolicyzmu usunęła z Dekalogu dla możliwości uzyskiwania korzyści majątkowych ze sprzedaży dewocjonaliów itp.

  2. Biblia nas uczy i przestrzega:
  “Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.” (Mt.24,24)

  Na podstawie Biblii, które dla mnie jest Bożym Słowem mogę stwierdzić, że ten, jak i wiele innych podobnych “cudownych obrazów”, są one elementem zwiedzenia szatańskiego.

  Czytajcie Biblię i niech wam Bóg błogosławi.

Submit a Comment