Staruszka miała Objawienie: Jezus Pokazał Jej Przyszłość Polski (NAGRANIE)

Te istoty to niezwykłe stworzenia o których sporo wypowiadał się człowiek, który nazywa te istoty obcymi. Według jego słów przybyły one z konstelacji smoka z planety o nazwie Reptillia. Nazywani są ludźmi gadami, ludźmi jaszczurami lub plemieniem wężowym. Przybyli oni na Ziemię już bardzo dawno temu i byli opisywani przez liczne cywilizacje. Tu warto wspomnieć o archeologach którzy w Iraku odnaleźli tajemnicze humanoidalne figurki, które wyglądają jak połączenie człowieka z jaszczurami. Według badań te figury mają 7 tysięcy lat.,..

To jednak nie wszyto bo np. wizja opisuje tajemnicze istoty o jednoczenie ludzkim, ale i wężowym wyglądzie, które wyłaniały się z wnętrza planety. W Islamie też występują tajemnicze istoty, których wygląd aż za bardzo kojarzy się z ludźmi gadamy. Do tego należy też dodać np. biblijne słowa na temat węża, który posługiwał się mową ludzi…,.

Te istoty posiadają podobno niesamowite zdolności, które pozwalają im przyjmować inne postacie i co więcej również odbierać innym ich siły witalne. Czy to właśnie takiego biblijnego węża nagrano? Ta staruszka dzięki mocy Jezusa ujrzała przyszłość. Czy to zbliża się do Polski?

Author: administrator

Share This Post On