Nagrano jak Różaniec Jana Pawła II lewituje – Cud?

Jan Paweł II to bez wątpienia nie tylko dla naszego kraju Papież wyjątkowy, który odznaczał się ciepłem i poczuciem humoru, ale także postać, która zapisała się w historii dużą ilością niesamowitych cudów. Dziś przedstawimy Wam kilka z nich:

Swojego czasu niezwykle głośno było o przypadku 9-letniego chłopca imieniem Dawid z Gdańska. Dziecko cierpiało na raka nerek i pomimo wszelkich kuracji i lekarstw lekarze nie dawali mu najmniejszych szans na wyzdrowienie. Rodzice nie mieli już siły i postanowili poszukać ostatniej nadziei u zmarłego już Papieża Jana Pawła II. Wzięli więc synka do Watykanu i przy grobie kapłana modlili się o zdrowie dziecka, błagając Ojca Świętego, by pomógł Dawidowi. I co się stało? Już po opuszczeniu grobu Jana Pawła II dziecko poczuło się o wiele lepiej, a z czasem odzyskało zdrowie całkowicie. Lekarze, dalej nie widzą co było przyczyną cudownego uzdrowienia.

Ten różaniec to być może kolejny dowód iż Jan Paweł II był istotą wyjątkową. Kobieta nagrała jak różaniec, który otrzymała od Papież porusza się jakby kierowała nim jakaś tajemnicza i niewidzialna potęgą. Sami zobaczcie nagranie!

 

 

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Przecież ta sprawa była już wyjaśniona i rzekome dźwięki pochodzą z jakiegoś horroru… Więc FAKE.

Submit a Comment