Nagrano jak Różaniec Jana Pawła II lewituje – Cud?

Jan Paweł II to bez wątpienia nie tylko dla naszego kraju Papież wyjątkowy, który odznaczał się ciepłem i poczuciem humoru, ale także postać, która zapisała się w historii dużą ilością niesamowitych cudów. Dziś przedstawimy Wam kilka z nich. Swojego czasu niezwykle głośno było o przypadku 9-letniego chłopca imieniem Dawid z Gdańska. Chłopak urodził się z poważnymi problemami z nerkami i pomimo wszelkich kuracji specjaliści nie dawali mu najmniejszych szans na normalne życie.

Rodzice nie mieli już siły i postanowili podróżować i odnaleźć swoją ostatnią nadzieję u Papieża Polaka Jana Pawła II którego choć nie było już na Ziemi to wierzyli że dalej On czuwa. Samolotem wyruszyli więc w podróż do Watykanu i przy tablicy pamiątkowej kapłana modlili się o zdrowie dziecka, błagając Ojca Świętego, by pomógł Dawidowi. I co się stało? Już po opuszczeniu Jana Pawła II syn poczuł się o wiele lepiej, a z czasem odzyskało zdrowie całkowicie. 

Specjaliści dalej nie widzą co było przyczyną cudownego uzdrowienia. Ten różaniec to być może kolejny dowód iż Jan Paweł II był istotą wyjątkową. Kobieta nagrała jak różaniec, który otrzymała od Papież porusza się jakby kierowała nim jakaś tajemnicza i niewidzialna potęgą. Sami zobaczcie nagranie! Czy to zjawisko lewitacji? Czy to przykład nadprzyrodzonego zjawiska?

 

 

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Przecież ta sprawa była już wyjaśniona i rzekome dźwięki pochodzą z jakiegoś horroru… Więc FAKE.

Submit a Comment